YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yazılar ile, yazar sadece genel nitelikte bilgi sunmayı amaçlamaktadır. Yazılardaki bilgi ve değerlendirmeler, yazarın okuduklarından ve kaynak gösterdiği yerde yayınlanmış verileri incelemekten çıkardığı kendi kişisel düşünce ve görüşlerdir. Birçok yazar ve araştırmacı bu görüşlere katılmıyor olabilir ve karşı çıkabilir, aynı verilerden veya bilgilerden farklı sonuçlara ulaşabilir. Yazarın okuduğu kaynakların dışındaki kaynaklardan ve kullandığı veri tabanlarından farklı veri tabanlarına göre değerlendirme yapan araştırmacılar, yazarın değerlendirmelerinden ve görüşlerinden çok farklı sonuçlara ulaşmış olabilirler. Dolayısı ile bu sitede yer alan yazılar ve içlerindeki değerlendirmeler, okurların yatırım kararları, sermaye ve para piyasalarında izleyecekleri yaklaşımlar için bir önerme olarak alınmamalı ve algılanmamalıdır.
Bu sitede yayınlanan yazılar sadece yazarın kişisel düşünce ve değerlendirmeleridir. Yazılara yapılan yorumlar da yalnızca yorumcuların düşünce ve görüşlerini yansıtır. Unutmayın, yatırımlarınız için alacağınız kararlardan, sermaye ve para piyasalarında izleyeceğiniz yaklaşımlardan sadece ve sadece kendiniz sorumlusunuz. Çünkü o kararları siz kendiniz alıyorsunuz.

Ekonomik içerikli yazıların dışında kalan yazılarda yer alan görüşlerden farklı görüşleri diğer yazarların ve araştırmacıların çalışmalarında bulmak mümkündür.

Yazıları okuyabilmek için siteye üye olmak gerekmez. Yazılara yorum yazmak isteyenler üye olmak zorundadırlar. Yazılara yorum yapan okurlara, düşünceleri, yorumları ve eleştirileri için teşekkürlerimi sunarım. Zira bu yorum ve eleştiriler benim çalışmalarım için ışık tutucu niteliktedir. 

Yazılar yazardan yazılı izin alınmadan yayınlanamaz.